Logo

Závody/Výsledky



 SEZONA 2014/2015

7.3.2015 TACHOVSKÝ POHÁR
Nováčci mladší
Blažková Linda - 8.místo
Nováčci dívky
Reichová Adéla - 1.místo
Molčiková Lucka - 3.místo
Sýkorová Tereza - 4.místo
Vrábelová Tereza - 9.místo
Žačky nejmladší B
Kaiserová Kateřina - 2.místo
Marková Míša - 3.místo
Solovyová Yana - 4.místo
Slatinská Sára - 5.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 3.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 1. místo
Veršecká Míša - 6.místo

21.2.2015 VELKÁ CENA MOSTU
Nováčci mladší
Blažková Linda - 21.místo
Nováčci dívky
Vrábelová Tereza - 16.místo
Žačky nejmladší B
Marková Míša - 2.místo
Vokáčová Ela - 4.místo
Kaiserová Kateřina - 10.místo
Solovyová Yana - 16.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 9.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 7.místo

14.2.KRALUPSKÁ KLIČKA
Nováčci dívky
Sýkorová Tereza - 18.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 4.místo
Marková Míša - 8.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 9.místo


7.2.2015 CHEBSKÝ ŠPALÍČEK
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 7.místo
Blažková Linda - 9.místo
Nováčci dívky
Reichová Anna - 4.místo
Reichová Adéla - 7.místo
Sýkorová Tereza - 11.místo
Vrábelová Tereza - 17.místo
Žačky nejmladší B
Solovyová Yana - 2.místo
Kaiserová Kateřina - 4.místo
Marková Míša - 5.místo
Slatinská Sára - 10.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 2.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 3.místo
Žačky B
Veršecká Míša - 3.místo

31.1.2015 VC LITVÍNOVA
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 9.místo
Nováčci dívky
Molčiková Lucie - 13.místo
Sýkorová Tereza - 17.místo
Žačky nejmladší B
Kaiserová Kateřina - 2.místo
Solovyová Yana - 5.místo
Slatinská Sára - 19.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 6.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 7.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 6.místo
Veršecká Míša - 14.místo

25.1.2015 MLADOBOLESLAVSKÝ POHÁR
Nováčci dívky
Reichová Anna - 8.místo
Reichová Adéla - 9.místo

18.1.2015 NYMBURSKÁ STUHA 
Nováčci dívky
Reichová Anna - 6.místo
Reichová Adéla - 7.místo


10.1.2015 LOUNSKÁ BRUSLIČKA 
Nováčci mladší
Zbinyakova Nataška - 10.místo
Nováčci dívky
Reichová Adéla - 5.místo
Reichová Anna - 7.místo
Molčiková Lucie - 11.místo
Sýkorová Tereza - 11.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 3.místo
Kaiserová Kateřina - 4.místo
Solovyová Yana - 6.místo
Marková Míša - 7.místo
Slatinská Sára - 12.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 13.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 7.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína

6.12.2014 PODKRUŠNOHORSKÝ POHÁR - Bílina
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 7.místo
Nováčci dívky
Reichová Anna - 4.místo
Reichová Adéla - 8.místo
Molčiková Lucie - 11.místo
Sýkorová Tereza - 12.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 1.místo
Solovyová Yana - 11.místo
Kaiserová Kateřina - 12.místo
Slatinská Sára - 15.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 2.místo

29.11.2014 SLÁNSKÁ BRUSLE
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 17.místo
Nováčci dívky
Reichová Adéla - 15.místo
Reichová Anna - 16.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 9.místo
Solovyová Yana - 14.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 3.místo´

22.11.2014 VELKÁ CENA PODŘIPSKA- Roudnice nad Labem
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 16.místo
Nováčci dívky
Reichová Adéla - 7.místo
Reichová Anna - 9.místo
Žačky nejmladší B
Marková Michaela - 9.místo
Kaiserová Kateřina - 10.místo
Solovyová Yana - 11.místo
Slatinská Sára - 12.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 2.místo´

8.11.2014 KRUŠNOHORSKÁ  BRUSLE - Ústí nad Labem
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 16.místo
Nováčci dívky
Reichová Anna - 9.místo
Reichová Adéla - 12.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 1.místo
Solovyová Yana - 8.místo
Kaiserová Kateřina - 12.místo
Marková Michaela - 14.místo
Slatinská Sára - 16.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 13.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 13.místo
Žačky B
Šnejdarová Karolína - 2.místo


18.10.2014 CHOMUTOVSKÁ BRUSLE
Nováčci mladší
Yarovaya Sofiya- 10.místo
Nováčci dívky
Reichová Anna - 12.místo
Reichová Adéla - 14.místo
Žačky nejmladší B
Vokáčová Ela - 2.místo
Marková Michaela - 6.místo
Solovyová Yana - 9.místo
Kaiserová Kateřina - 12.místo
Žačky mladší A
Burešová Kateřina - 12.místo
Žačky mladší B
Vo Mai Trang Majka - 4.místo
Žačky B
Veršecká Michaela - 6.místo
Šnejdarová Karolína - 7.místo
Přípravka midi A
Motlová Sára - 12.místo
Přípravka midi B
Vinarová Daniela - 6.místo
Blažková Linda - 7. místo
Gorin Anastasia - 9. místo

SEZONA 2013/2014

ŽEBŘÍČEK - konečné umístění

Nováčci mladší - celkový počet soutěžících 94
Reichová Adélka - 14. místo
Reichová Anička - 20. místo
Molčiková Lucinka - 30. místo
Sýkorová Terezka - 40. místo

Nováčci dívky - celkový počet soutěžících 138
Vokáčová Elinka - 55.místo

Žačky nejmladší B- celkový počet soutěžích 116
Burešová Kačka - 1.místo
Vo Mai Trang Majka - 21.místo
Marková Míša - 102. místo

Žačky B -celkový počet soutěžích 49
Veršecká Míša - 26.místo
Harzerová Evička - 45. místo

Adult - celkový počet soutěžích 31
Lokvencová Natálka - 9.místo


Závody - výsledky 2013/2014


3.1.2014 Chebský špalíček
Nováčci mladší
Reichová Anička - 1. místo
Reichová Adélka - 2. místo
Sýkorová Terezka - 4. místo
Molčiková Lucinka - 5. místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 1.místo
Vo Mai Trang Majka - 5.místo
Marková Míša - 8.místo
Žačky B
Veršecká Míša - 4.místo
Adult
Lokvencová Natálka - 1.místo
Přípravka
Slatinská Sára - 2.místo
Blažková Linda - 5.místo
Kaiserová Kačka - 6.místo
Vinarová Danielka - 6.místo
Gorin Stázka - 10.místo
Mottlová Sárinka-12.místo



15.2.2014 VC Mostu
Nováčci mladší
Reichová Anička - 9. místo
Molčiková Lucinka - 12. místo
Sýkorová Terezka - 13. místo
Reichová Adélka - 14. místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 10.místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 3.místo
Vo Mai Trang Majka - 6.místo
Žačky B
Veršecká Míša - 10.místo
Adult
Lokvencová Natálka - 4.místo
Přípravka
Smažíková Anetka - 4.místo
Yarovaya Sofinka - 7.místo
Vinarová Danielka - 9.místo
Mandzuková Terezka -10.místo
Gorin Stázka - 12.místo
Mottlová Sárinka-12.místo



18.1.2014 Lounská bruslička - Louny
Nováčci mladší
Reichová Adélka - 2. místo
Reichová Anička - 8. místo
Molčiková Lucinka - 10.místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 10.místo
Žačky nejmladší B
Vo Mai Trang Majka - 2.místo
Burešová Kačka - 4.místo
Žačky B
Veršecká Míša - 12.místo
Adult
Lokvencová Natálka - 5.místo
Přípravka
Mašková Taťánka - 4.místo
Smažíková Anetka - 7.místo (přípravka II)
Yarovaya Sofinka - 7.místo
Zbinyakova Nataška - 11.místo
Blažková Lindička - 12.místo



11.1.2014 Velká cena Litvínova - Litvínov
Nováčci mladší
Reichová Anička - 6. místo
Reichová Adélka  - 11. místo
Sýkorová Terezka - 15. místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 12.místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 1.místo
Vo Mai Trang Majka - 4.místo
Přípravka
Mašková Taťánka - 2.místo
Smažíková Anetka - 9.místo
Yarovaya Sofinka - 9.místo (skupina II)
Zbinyakova Nataška - 11.místo
Blažková Lindička - 12.místo
Přípravka bez omezení věku
Kaiserová Kačka - 1.místo
Slatinská Sára - 2.místo
Vrábelová Terezka - 8.místo


30.11. 2013 VELKÁ CENA PODŘIPSKA - Roudnice nad Labem
Nováčci mladší
Reichová Anička - 7. místo
Reichová Adélka  - 12. místo
Sýkorová Terezka - 13. místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 8.místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 1.místo
Vo Mai Trang Majka - 4.místo
Žačky B
Harzerová Evička - 9.místo
Veršecká Míša - 10. místo
Přípravka
Smažíková Anetka - 3.místo
Mašková Taťánka - 5.místo
Yarovaya Sofinka - 9.místo
Zbinyakova Nataška - 11.místo
Blažková Lindička - 13.místo

16.11.2013 SLÁNSKÁ BRUSLE - Slaný
Nováčci mladší
Reichová Anička - 9. místo
Molčiková Lucinka - 13. místo
Sýkorová Terezka - 15. místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 11.místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 3. místo
Vo Mai Trang Majka - 6. místo

9.11.2013 KRUŠNOHORKSÁ BRUSLE - Ústí nad Labem
Nováčci mladší
Reichová Adélka - 8. místo
Reichová Anička - 10. místo
Sýkorová Terezka - 11. místo
Molčiková Lucinka - 12. místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 1. místo
Vo Mai Trang Majka - 6. místo


19.10.2013 CHOMUTOVSKÁ BRUSLE
Nováčci mladší
Molčiková Lucinka - 5. místo
Reichová Adélka - 6. místo
Reichová Anička - 10. místo
Sýkorová Terezka - 13. místo
Nováčci dívky
Vokáčová Elinka - 16.místo
Žačky nejmladší B
Burešová Kačka - 2. místo
Vo Mai Trang Majka - 8. místo
Žačky B
Veršecká Míša - 9.místo
Přípravka bez omezení věku
Vrábelová Terezka - 2. místo
Slatinská Sára - 6. místo
Kaiserová Kačka - 15. místo
Přípravka mini
Smažíkova Anetka - 3.místo
Mašková Taťánka - 6.místo
Zbinyakova Nataška - 12.místo
Yarovaya Sofinka - 13.místo
Blažková Linduška - 15.místo